+48 17 788 10 40
ul. Dąbrówki 17/1, 39-300 Mielec
sekretariat@novapartners.pl

Zakres usług

Kupno, sprzedaż, wynajem

Nieruchomości zostaw specjalistom!

Jesteśmy biurem nieruchomości z blisko 10-letnim doświadczeniem, godnym zaufania partnerem i specjalistą w swojej branży. Budowane przez wiele lat umiejętności zawodowe i relacje biznesowe pozwalają nam na przeprowadzanie najkorzystniejszych transakcji kupna, sprzedaży i wynajmu. Nie musisz śledzić rynku. Doradzimy Ci najlepsze rozwiązania!

Nieruchomości & inwestycje

Dla Klientów indywidualnych i biznesowych

Działamy głównie na terenie Podkarpacia, Małopolski i woj. świętokrzyskiego obsługując zarówno Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zajmujemy się kupnem i sprzedażą domów oraz mieszkań (z rynku pierwotnego i wtórnego), a także zakupem i sprzedażą działek pod budowę, wynajmem lokali, zarządzaniem nieruchomościami oraz kompleksową realizacją projektów deweloperskich i komercyjnych.

Kredyt & ubezpieczenie

Z nami wybierzesz najlepszą ofertę!

Chcesz kupić dom lub mieszkanie? Szukasz kredytu lub ubezpieczenia? Nie musisz tracić czasu na przeglądanie i analizę tysiąca ofert! Polecimy Ci godnego zaufania doradcę kredytowego i ubezpieczeniowego, który podpowie jak uzyskać najlepszą zdolność kredytową, zajmie się Twoją pożyczką pod hipotekę czy porówna za Ciebie oferty kredytów w wielu bankach.

Od zakupu działki po gotowy dom

Formalności bierzemy na siebie!

Współpracujemy z najlepszymi firmami budowlanymi, kancelariami prawnymi oraz notarialnymi a także instytucjami finansowymi i firmami ubezpieczeniowymi. W codziennej pracy mamy do czynienia z nieruchomościami na każdym etapie realizacji i sprzedaży. Naszym Klientom zapewniamy kompleksowość usług, rzetelność i indywidualne podejście do każdej transakcji.

Oferujemy profesjonalne reprezentowanie Klienta przed wszelkimi instytucjami i organami administracji publicznej z którymi współpracujemy w ramach bieżącej działalności w branży nieruchomości: urzędem miejskim, starostwem powiatowym, urzędem gminy, wydziałem ksiąg wieczystych sądu rejonowego, spółdzielnią mieszkaniową, notariuszem, rzeczoznawcą majątkowym czy geodetą.