+48 17 788 10 40
ul. Dąbrówki 17/1, 39-300 Mielec
sekretariat@novapartners.pl

O Firmie

NP Nieruchomości

zespół z wieloletnim doświadczeniem w zakresie kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu różnego rodzaju nieruchomości. Zapewniamy wszystkim naszym Klientom rzetelność, indywidualne podejście do każdej transakcji, reprezentowanie wobec wszelkich instytucji i organów administracji rządowej tj. (Urzędu Miejskiego, Starostwa Powiatowego, Urzędu Gminy, Sądu Rejonowego – Wydziału Ksiąg Wieczystych, Spółdzielni Mieszkaniowej, Notariusza, Rzeczoznawcy Majątkowego i Geodety).

Ponadto współpracujemy z firmami budowlanymi, kancelariami prawnymi i notarialnymi oraz instytucjami finansowymi i firmami ubezpieczeniowymi. Polecimy także doradcę kredytowego w zakresie kredytów i pożyczek hipotecznych, który wybierze Państwu najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytu – tzn. jeden wniosek w wielu bankach. Pomagamy także przy wyborze i uzyskaniu kredytu hipotecznego, bezpośrednio w bankach, z którymi współpracujemy.

Naszym celem jest długotrwałe budowanie relacji z klientem opartych na wzajemnym zaufaniu. Realizacja ambitnych przedsięwzięć, które przyniosą satysfakcję oraz oczekiwany cel zarówno zleceniodawcy jak i nam samym. Jesteśmy elastyczni i uniwersalni i każde  zadanie większe czy mniejsze stawiane przed nami będzie wykonane profesjonalnie i zgodnie z ogólnie panującymi zasadami według wspólnie wypracowanych kompleksowych rozwiązań. Miarą realizacji takich założeń jest przede wszystkim zadowolenie naszych klientów.

Nasz zespół tworzą osoby posiadające długoletnie doświadczenie w pośrednictwie na rynku nieruchomości:

  • Łukasz Kulig – posiadający licencję zawodową nr 21953
  • Paduch Anna – posiadająca licencję zawodową nr 21692

Licencje wydane zostały na podstawie uchwały Rady Krajowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Doświadczenia zdobyte działając jako Pośrednicy w Obrocie Nieruchomościami dają nam pewność, że nasz Klient będzie usatysfakcjonowany naszą wiedzą i podejściem do zlecenego zadania, a zakres świadczonych usług zaspokoi wszelkie oczekiwania związane z transakcją na rynku.

Zaufanie i zadowolenie Klienta stanowią filar rozwoju naszej firmy, dlatego też naszą misją jest dbałość o indywidualne wymagania i oczekiwania Klienta.